top of page

Lewica po neoliberalizmieWydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego i Stowarzyszenie Przyszłość. Socjalizm. Demokracja byli gospodarzami sympozjum zatytułowanego „Lewica po neoliberalizmie”. W trakcie konferencji niezwykle interesujący wykład wygłosił prof. Grzegorz Kołodko na aktualny i ważny temat „Wojna i pokój. Polityka i gospodarka”.

https://wns.uni.wroc.pl/Wydarzenia/Lewica-po-neoliberalizmie#

Odbyły się trzy panele dyskusyjne:

„Człowiek i polityka” z udziałem prof. Adama Chmielewskiego, dr Agnieszki Dziemianowicz – Bąk, dr Krzysztofa Janika i dr Bohdana Kaczmarka z naszego zespołu teorii polityki. Panel moderował dr Jacek Uczkiewicz:


„Człowiek i gospodarka” z udziałem dr Moniki Paradowskiej, prof. Roberta Kurka i prof. Mariana Nogi. Moderatorem był Adrian Prokopczyk

„Człowiek a człowiek”, w którym uczestniczyli prof. Joanna Hańderek, dr Krzysztof Śmiszek i dr Łukasz Moll a dyskusję moderował red. Radosław Czarnecki.

Zapis video z sympozjum dostępny jest na Facebooku, niekiedy dźwięk szwankuje na początku, proszę się tym nie zniechęcać.

https://www.facebook.com/events/869303580760838/?active_tab=discussion44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zachęcamy do lektury tekstów prof. Tadeusza Klementewicza publikowanych na - stronie internetowej "Trybuny". Można je znaleźć pod linkiem https://trybuna.info/author/tadeusz-klementewicz/ - stronie in

bottom of page