Bohdan Kaczmarek
Dyżury i komunikaty

Dyżury

Dyżury od najbliższego piątku 3.12.2021 będą się odbywały zdalnie do odwołanie. Zainteresowanych dyżurami i konsultacjami proszę o wcześniejszy kontakt mailowy - udostępnię wtedy link.

3.12 dyżur odbędzie się w godz. 10 -11.15, od 10.12 do odwołania dyżury odbywać się będą w godz. 13.15 - 14.45 

Dyżur w semestrze zimowym 2021/2022 odbywać się będzie w miarę możliwości stacjonarnie, w piątki  w godz. 10.30 - 11.30, w siedzibie Katedry Teorii Polityki, w pok. 208, w budynku na Nowym Świecie 67, rezerwowo na platformie Google Meet.  Zainteresowanych uczestnictwem w dyżurach proszę o wcześniejszy kontakt mailowy. 

W razie potrzeby konsultacji i w innych sprawach proszę również o kontakt mailowy. Możliwe jest też spotkanie na Google Meet lub Zoom w innym niż dyżur terminie - do indywidualnego ustalenia.

Komunikaty

Prace pisemne powinny spełniać następujące wymagania:

1. Objętość 8 stron znormalizowanych (każda 1800 znaków), format dowolny

2. Praca powinna być własnego autorstwa, to oczywiste ale warto przypomnieć, wszystkie prace sprawdzam w systemie antyplagiatowym

3. Praca powinna zawierać bibliografię i przypisy zgodne z PN, rzetelną informację o źródłach

4. Prace z zarządzania w administracji publicznej, zarządzania strategicznego, zarządzania ryzykiem politycznym, zarządzania wiedzą, socjologii instytucji totalnych i grup dyspozycyjnych, politologii organizacji, strategii politycznych powinny zawierać zarówno warstwę teoretyczną, jak i samodzielne przeanalizowanie problemu na przykładzie konkretnej, zbadanej samodzielnie organizacji.

5. Prace powinny być dostarczone mailem najpóźniej do przedostatnich zajęć w semestrze.

Zapraszam do kontaktu mailowego, można skorzystać z poniższego formularza, warto także w tej formie zapowiedzieć swoją wizytę na dyżurze.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.